Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.02.2017 05:57

Drejtpërdrejt

Samiti i komisioneve për Punë të Jashtme, dy ditë në Prishtinë

Nën organizimin e Komisionit për Punë të Jashtme të Kuvendit të Kosovës, për dy ditë rresht, përkatësisht me 20 e 21 shkurt (sot dhe nesër), në Prishtinë mbahet Samiti i komisioneve për punë të jashtme të parlamenteve të shteteve të Evropës.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara