Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.03.2017 11:09

Drejtpërdrejt

Bunjaku zbardh listën e futbollistëve kundër Islandës (Drejtpërdrejt)

​Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki në këto momente do të zbardh listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën.

Kosova dhe Islanda të premten që vjen do të takohen në ‘Loro Boriçi’ në kuadër të eliminatorëve për Kupën e Botës ‘Rusi 2018’.

I pari i bankinës së Kosovës do të flas edhe për ndeshjen e radhës që është e rëndësishme për përfaqësuesen tonë, e pesta në kualifikimet e Kupës së Botës ‘Rusi 2016’./KosovaPress/


Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara