Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:03

​Zjarr në shtëpinë e familjes Clinton

| 03/01/2018 23:12

Një zjarr ka shpërthyer sot në një dhomë gjumi në shtëpinë e Bill dhe Hillary Clintonit, në Shapakua të Nju Jorkut.

Zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë arritur ta fikin zjarrin, ndërsa policia lokale nuk ka pranuar të japë detaje të tjera. 

Zjarri thuhet të ketë shpërthyer në katin e dytë të shtëpisë. Nuk dihet nëse ish-presidenti amerikan dhe ish-sekretarja amerikane e Shtetit ndodheshin brenda, raporton CNN./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress