Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:27

​Tre të vrarë në Kaliforni

Los Anxhelos | 14/11/2017 19:42

Tre persona kanë humbur jetën dhe një nxënës është plagosur si rezultat i të shtonave në Kaliforninë veriore, njoftuan autoritetet amerikane.

Tash për tash nuk ka detaje tjera lidhur me incidentin, raportojnë mediat britanike.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress