Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:42

​Sot protestojnë banorët e 4 fshatrave të Ferizajit

Ferizaj | 16/03/2019 08:51

Banorët e fshatrave Bablak, Tërrn, Koshare dhe Luboc të Ferizajit sot prej orës 11:00 do të protestojnë me kërkesën e tyre për asfaltimin e një rruge.

Protesta do të mbahet në kryqëzimin e rrugës Babushi i Ri ku edhe do të bllokohet magjistralja Prishtinë-Ferizaj./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress