Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:08

​Sindikata e punëtorëve dhe bordi i Telekomit sot para Komisionit Hetimor

Prishtinë | 25/04/2019 07:17

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Me këtë rast, do të bëhet dëgjimi i sindikatës se punëtoreve dhe raportimi i Bordit dhe Menaxhmentit të Telekomit në lidhje me gjendjen në Telekomin e Kosovës.

Mbledhja e këtij Komisioni Hetimor Parlamentar do të mbahet në Kuvendin e Kosovës në ora 10:00./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress