Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 26.04.2019 02:47

​Shell Licensee Kosova konfirmon përsëri që zyrtarisht operon ne vendin tonë

Prishtinë | 14/09/2018 15:29

Pas përfundimit të samitit me një mbrëmje gala në Munich nga Shell, ku pjesëmarrës ishin përfaqësues nga 82 vende të botës që Shell operon, Shell Licensee në Kosovë iu nda shpërblimi ‘Hero i Misionit’ nga zyrtarët dhe menaxheret global të Shell.

Kjo ngjarje në vazhdimësi është hap drejt vazhdimit të ofrimit të shërbimeve kualitative nga Shell licensee në Kosovë, lajm që më tutje konfirmon që Shell është dhe zyrtarisht operon në vendin tonë, duke i mundësuar qytetareve tonë nivel të ri të shërbimit me derivate dhe lubrifikante më cilësi të lartë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress