Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.11.2018 02:21

​Shala: Projektligji u tërhoqë pasi gati u vramë

Prishtinë | 07/12/2017 12:35

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, duke komentuar deklaratat e kryeministrit Haradinaj për tërheqjen e marrëveshjes me Malin e Zi nga Qeveria Mustafa, ka thënë se në atë kohë pasi gati u vramë.

“U tërheq projektligji sepse gati sa su vramë”, tha ai.

Përndryshe, Haradinaj ka thënë sot në seancë se nuk do ta tërheqë marrveshjen dhe raportin e Bulliqajt siç bëri i “gjori”, Isa Mustafa./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress