Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 20.01.2019 11:21

​Seanca ndërpritet për pauzë, vazhdon në orën 18:00

Prishtinë | 14/09/2018 14:12

Kuvendi do të vazhdojë seancën e sotme në orën 18:00 pasi deputetët kanë marrë pauzën e drekës.

Diskutimi i fundit ka qenë për miratimin e projektligjit për mbrojtjen e fëmijëve. Një pjesë e kabintetit qeveritar, Vetëvendosje dhe LDK nuk kanë qenë në seancë. /KosovaPress/

Temat:
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress