Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:48

​​Sami Mazreku riemërohet drejtor ekzekutiv i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës

Prishtinë | 06/12/2018 19:52

Sami Mazreku ka njoftuar se Kuvendi i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës e ka riemëruar sot drejtor ekzekutiv i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës.

“Të nderuar miq, shokë e dashamirë,

Ju njoftoj se sot me datë 06.12.2018, nga Kuvendi i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës jam ri-emëruar në detyrë si Drejtor Ekzekutiv i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës. Falenderoj drejtuesit e kompanive të sigurimeve për besimin e dhënë në udhëheqjen e punës së shoqatës në sfidat e ardhshme. Njëherit, falenderoj familjen dhe miqt për përkrahjen dhe besimin gjate gjithë kësaj kohe”, ka shkruar Mazreku në Facebook./KosovaPress/

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress