Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 13.11.2019 04:19

​​Përfundon numërimi i votave të ardhura nga Serbia

Prishtinë | 24/10/2019 00:00

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave të ardhura nga Serbia.

Numri i votave të ardhura nga Serbia është rreth 3-mijë.

Kujtojnë se kundër këtyre votave që të numërohen ka dal Nisma Socialdemokrate, e cila edhe i ka larguar nga QNR vëzhguesit e saj, raporton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress