Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 13.12.2018 03:40

​​Pacolli viziton Shtabin kryesor të Gardës kombëtare të Iowas

Prishtinë | 12/01/2018 21:55

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe shefi i diplomacisë, Behgjet Apcolli ka vizituar Shtabin kryesor të Gardës kombëtare të Iowas.

“Në perfundim të vizitës isha ne Shtabin kryesor të Gardës kombëtare të Iowës për të shprehur mirënjohjen për mbështetjën për Kosovën”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress