Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:40

​OVL e UÇK-së në konferencë pas ftesës së Haradinajt për në Hagë

Prishtinë | 19/07/2019 17:30

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka njoftuar se pas zhvillimeve të sotme rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës për në Hagë, do të mban një konferencë për media.

Kryesia e OVL UÇK-së, do të mban konference me gazetarë në ora 20:00, të cilën KosovaPress, do ta transmetojë drejtpërdrejt./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress