Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 11:06

​​Numërohen 70 përqind të votave me postë

Prishtinë | 16/10/2019 21:36

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar numërimi i votave me postë. Deri më tani janë numëruar 70 përqind e votave.

Nga rezultatet e deritanishme, Lëvizja Vetëvendosje është duke prirë me 4904 vota, LDK 1680, PDK 1612, koalicioni AAK-PSD 477 dhe Nisma-AKR-PD 604 ka vota, raporton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress