Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 13.12.2017 06:06

​Në zgjedhje marrin pjesë 26 subjekte politike

Prishtinë | 20/05/2017 00:19

Për të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit, në KQZ kanë aplikuar 5 koalicione, 19 parti dhe 2 iniciativa, bëri të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, raporton KosovaPress.


 


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress