Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 05:58

​Në tavolinën numër një votat e ardhura nga Serbia numërohen pa dorëza

Prishtinë | 23/10/2019 22:49

Në QNR në tavolinën numër një, janë numëruesit nga komuniteti serb, të cilët janë duke i numëruar votat e ardhura nga Serbia pa dorëza.

Ndryshe po veprojnë numëruesit e tjerë, të cilët janë pajisur me dorëza.

Nisma dhe LDK kanë kundërshtuar numërimin e votave të ardhura nga Serbia, të cilat konsiderohen të paligjshme, raporton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress