Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:42

​Moti sot në Shqipëri

Tiranë | 16/03/2019 08:45

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, me përjashtim të vranësirave të pakta kalimtare mbi relievet malore.

Era do të fryjë nga kuadranti i Jugut me shpejtësi 1-10 m/sek, si dhe mjegull/mjegullinë në orët e para të mëngjesit, përcjell Atsh.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-8 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet nga 20-22 gradë celsius.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress