Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:06

​Moti sot në Kosovë

Prishtinë | 18/09/2019 07:21

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu.

Temperaturat minimale për sot do të lëvizin ndërmjet 9-10 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-23 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga veriu me shpejtësi 1-6m/s.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress