Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.08.2019 04:32

​“Moleri”, kapet me 16 kilogram drogë në Serbi

Shkup | 16/05/2019 12:17

Një shtetas i Maqedonisë është arrestuar në Serbi pasi në vendkalimin kufitarë të Preshevës gjatë kontrollit i janë konfiskuar 16 kilogram marijuanë.

Mediat serbe shkruajnë se droga është gjetur gjatë një kontrolli të makinës me të cilën ka lëvizur 30 vjeçari, shtetas i Maqedonisë.

30 vjeçari autoriteteve doganore u kishte thënë se nuk ka asgjë për të paraqitur në doganë dhe se është “bojaxhi” dhe udhëton për Kroaci./Alsat-M/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress