Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:19

​Mbahet konferenca “Historia e medias dhe transformimet mediatike”

Prishtinë | 23/09/2017 07:17

Mbahet Konferenca Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”.

Fakulteti i Komunikim Masiv i Kolegji AAB në bashkëpunim me Departamentin e Gazetarisë dhe Komunikimit - FHF – Universiteti i Tiranës, Università per Stranieri di Perugia, Itali, Departamentin e Letërsisë dhe Gazetarisë – Universiteti i Elbasanit, Departamentin e Komunikimit – Universiteti Bedër-Tiranë, School of Journalism and Public Relations, Shkup dhe Institute of Communication Studies – Shkup, organizojnë Konferencën Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”. 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress