Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 12:03

​Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet

Prishtinë | 10/10/2019 14:27

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe një peshore.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress