Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:26

​Limaj: Dy javët e ardhshme janë vendimtare për zgjedhjet nacionale

Prishtinë | 21/04/2017 14:31

Kryetari i Partisë së Drejtësisë në Kaçanik, Avni Tafili ka aderuar në Nisma për Kosovën. Me këtë rast, lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj tha se Nismës po i bashkohen njerëzit për fitore.

Limaj duke folur për mocionin tha se po ecë shumë mirë në arritjen e numrit të duhur të nënshkrimeve për ta proceduar në Kuvend.

Ai tha se pret që kjo Qeveri shpejt do të bie dhe të shkohet në zgjedhje. Limaj tha se dy javët e ardhshme do të jenë vendimtare për zgjedhjet nacionale./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress