Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.08.2019 05:10

​Lëndohen policët në Mitrovicë

Prishtinë | 10/02/2019 11:53

Njësit policore gjatë një pike të kontrollit kanë tentuar ta ndalin një motor në të cilin ishin dy persona, mirëpo drejtuesi i motorit nuk ishte ndal dhe gjatë kalimit pran e kishte godit me motor njërin nga policët në dorë dhe kishte vazhduar.

Njësitet policore kanë arritur ta ndalojnë, ku gjatë arrestimit njeri nga të dyshuarit ishte shfaqur shumë agresiv dhe kishte rezistuar duke e goditur njërin nga policët në kokë, ndërsa personi tjetër kishte ikur.

I dyshuari ishte shoqëruar në stacion policor dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress