Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.08.2017 05:30

​LDK dhe Vetëvendosje dorëzojnë listat e kandidatëve për deputetë

Prishtinë | 19/05/2017 23:56

Përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë hyrë në objektin e KQZ-së për të dorëzuar listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit, raporton KosovaPress


 


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress