Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:44

​​Lagje luksoze në Pejë, investim gjerman mbi 40 milionë euro

Prishtinë | 20/08/2013 18:48

Komuna e Pejës ka filluar ndërtimin e rrugës 777 metra që lidh qendrën e qytetit me lagjen më të re të Pejës “Tarracat me diell të Pejës", lagje e cila pritet të përfundoj deri në vitin 2015 dhe investitorëve do t’i kushtoj mbi 40 milion euro.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress