Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:16

  ​Kryemadhi: Holanda ”shuplakë të fortë” qeverisë së krimit

  Tiranë | 13/06/2019 12:24

  Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kryetarja e partisë se Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar por përgjigjen negative qe Holanda i ka dhënë Shqipërisë ditën e djeshme për çeljen e negociatave.

  “Kryemadhi thotë që Parlamenti holandez i vuri Shqipërisë para një pasqyrë, ku  duhet të shohë veten dhe se votimi i mbrëmshëm ishte një shuplakë e fortë për qeverinë e krimit të organizuar, manipulimit zgjedhor, mashtrimit, korrupsionit dhe gënjeshtrës”, shprehet kryetarja e LSI-së./tch/

  Loading...

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress