Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:14

​Këta janë kandidatët e Nismës për deputetë

Prishtinë | 20/05/2017 00:23

Nisma për Kosovën, e cila është në koalicion me PDK-në dhe AAK-në ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë, të cilës i prin kryetari Fatmir Limaj.

Këta janë kandidatët e Nismës:

Fatmir Limaj

Bilall Sherifi

Zafir Berisha

Bajram Hasani

Enver Hoti

Haxhi Shala

Muharrem Kuçi

Milaim Zeka

Isa Xhemajli

Besim Shyti

Valdete Bajrami

Albulena Balaj

Violeta Demaj

Anita Mulolli

Manuela Koni

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress