Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:29

​Ka sa po shkon kosi? Pacolli VS Gorani (Video)

Prishtinë | 12/06/2018 17:39

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka raportuar të martën në Komisionin Parlamentar për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Një debat i nxehtë u zhvillua mes tij dhe deputetit Dukagjin Goranit, nga radhët e PSD-së.

Ky i fundit e kritikoi për shumë çështje, e Pacolli tha se janë miq.

“Na jemi miq me Goranin, pak politikisht më bën presion”, tha Pacolli.

“Jarani po, por kosi me pare”, ia ktheu Gorani.

“Po, veç ti po e shet shtrenjtë nganjëherë”, i tha në fund Pacolli./ KosovaPress/


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress