Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:50

​​Ismet Beqiri: Me qeverisjen e tanishme po rrezikohet qenia jonë

Prishtinë | 12/02/2019 19:04

Sekretari i LDK-së dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ismet Beqiri ka theksuar se askush nuk ka të drejtë të luajë me miqësinë dhe partneritetin me SHBA-në, “shtetin që na shpëtoi nga zhbërja”.

Postimi i Beriqit në Facebook:

Letra e sotme nga zyrtarët amerikan flet vet. Askush nuk ka të drejtë të luaj me miqësinë dhe partneritetin me SHBA,shtetin që na shpëtoi nga zhbërja. Me këta këta që po qeverisin po rrezikohet qenia jonë. Qytetarët nuk janë me ju. Kosova veq me qytetarët e saj dhe SHBA-të mund të ec përpara.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress