Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 02:00

​Hyseni: Do t'i qëndroi besnik atyre që më votuan

Prishtinë | 09/11/2019 14:28

Deputeti i LDK-së, Ekrem Hyseni, pas publikimit të rezultateve preliminare të zgjedhjeve të 6 tetorit, ka thënë se do t'i qëndroi besnik dhe mirënjohës përgjithmonë atyre që e votuan, duke i siguruar do të jetë derë e hapur në çdo kohë dhe situatë ku mund të kontribuojmë.

“Zyrtarisht është konfirmuar se do të jem pjesë e Parlamentit të Kosovës.Kjo është arritur me përkrahjen tuaj të parezervë të cilës do t'i qëndroj besnik dhe mirënjohës përgjithmonë dhe ju siguroj që ky besim i juaji do të jetë derë e hapur në çdo kohë dhe situatë ku ne mundemi të kontribojmë”, ka thënë ai./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress