Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 01:05

​Haradinaj pritet nga kryeministri i Maqedonisë së Veriut

Prishtinë | 25/05/2019 23:49

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është pritur sonte nga kryeministri i Maqedonisë së veriut, Zoran Zaev.

“Bashkë me Anitën, të pritur në shtëpinë e Kryeministrit të Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev dhe zonjës Zorica. Bashkëbisedim miqësor, për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe të ardhmen e përbashkët euro-atlantike të të dyja vendeve!” ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress