Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 10:11

  ​Haradinaj ngushëllon familjen Arifi

  Prishtinë | 25/08/2019 20:32

  Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen Arifi me rastin e vdekjes tragjike të pjesëtarit të Policisë së Kosovës Adil Arifi.

  “Me keqardhje mora lajmin për ndarjen tragjike nga jeta të Adil Arifit, pjesëtarit të policisë, i cili më përkushtim punoi për një Kosovë të sigurt. Ngushëllime familjes Arifi, miqve dhe kolegëve të të ndjerit”, shkruan Haradinaj në Facebook.

  Adil Arifi (51) ka ndërruar jetë sot si pasojë e plagëve të marra gjatë një vet-aksidenti me traktorin e tij pesë ditë më parë.

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress