Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 01:02

​Haradinaj dhe Meta me qëndrime unike

Prishtinë | 21/05/2019 00:03

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar se ka qëndrime unike me presidentin Ilir Meta, për çështjet e Kosovës dhe Shqipërisë.

“Qëndrime unike me Presidentin Ilir Meta për temat me rëndësi për Kosovën e Shqipërinë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress