Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:40

​Hapet pika e përkohshme kufitare Restelicë-Strezomir

Prishtinë | 20/07/2019 06:51

​Sot do të bëhet hapja e pikës së përkohshme kufitare, Restelicë-Strezomir, që lidhë Republikën e Kosovës me Maqedoninë e Veriut.

Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa dhe ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress