Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:50

​Goma e makinës rrokulliset dhe shpërthen në tunelin e Kalimashit (VIDEO)

Kalimash | 12/07/2019 10:29

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit, ku një gomë makine teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit ka shpërthyer brenda në tunel.

Shpërthimi për arsye të panjohura ishte si shpërthimi i bombës.

Momenti i shpërthimit të gomës është filmuar nga një qytetar i Kosovës teksa udhëtonte drejt bregdetit./oranews/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress