Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:32

​Foshnja mbytet në gjumë nga ariu lodër

Prishtinë | 19/04/2018 21:17

Një nënë e re 23 vjeçare në Britani ka folur për dhimbjen e saj pas gjetjes së vajzës së saj, foshnjë 18 muajsh, të ngulfatur aksidentalisht në gjumë nga një lodër ari prej 3 metrash dhe e cila ishte vendosur në skajin e shtratit të saj.

Dexy Leigh Walsh zbuloi trupin e pajetë të foshnjës së saj Connie Rose në shtratin e saj me arushën gjigande mbi të, njofton Daily Mail.

Pavarësisht nga përpjekjet e dëshpëruara për ta ringjallur atë, foshnja u u shpall e vdekur nga paramedikët, të cilët arritën në shtëpinë e zonjës Walsh në Dundee. 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress