Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.08.2019 04:26

​Deputetja e PDK-së tregon një fotografi se si tre serbë dhunojnë një grua

Prishtinë | 16/05/2019 11:35

Deputetja e PDK-së Flora Brovina ka paraqitur sot para gazetarëve një fotografi ku shihen ushtarë serbë duke dhunuar një grua shqiptare.

Siç shihet në fotografi tre ushtarë serbë dhunonin gruan ndërsa pas tyre shihen persona me duar të lidhura dhe në gjunjë ku një ushtar u rri prapa me armë në kokat e tyre.

Sipas Brovinës kjo fotografi është marr nga një aparat që i kishte rënë një ushtari ndërsa thotë se gruaja që u dhunua është ende gjallë./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress