Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 07:16

​Bora arrin edhe në Tiranë

Tiranë | 11/01/2017 22:21

Reshjet e borës që kanë përfshirë Shqipërinë, kanë rënë këtë sot edhe në Tiranë, duke e zbardhur kryeqytetin.

Autoritetet kanë ftuar drejtuesit e automjeteve dhe këmbësorëve të kenë kujdes gjatë lëvizjes në trafik.

Shqipëria është përfshirë së fundi nga moti i ftohtë dhe temperaturat kanë qenë nën 0 gradë celsius, ndërkohë, si i rrallë ndonjëherë edhe Durrësi, Elbasani dhe Fieri janë përfshirë nga reshjet e dëborës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress