Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 02:01

​Arrestohet për tentim vrasje, dy të lënduar

Prishtinë | 09/11/2019 14:31

Dy viktimat meshkuj për shkaqe të panjohura janë sulmuar fizikisht me mjete të forta në Podujevë.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK. Njëri nga të dyshuarit është arrestuar  dhe nga ai është konfiskuar një thikë. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/ 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress