Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:28

​Ahmeti: Ia prezantuam Apostolovës platformën politike të PSD

Prishtinë | 16/05/2018 20:16

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në profilin e tij në Twitter ka treguar se në një takim me shefen e BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova, ai me bashkëpartiakë ia ka shpalosur asaj platformën e partisë së tij të re.

“Sot me Visarin, Aiden e Dardanin takuam Ambasadorët dhe përfaqësuesit tjerë diplomatik të vendeve anëtare të BE-së. Në këtë takim, të organizuar përfaqësuesja e KE, znj. Natalia Apostolova, prezantuam platformën politike të PSD-së dhe bindjet, vlerat e besimet tona politike”, ka shkruar Ahmeti.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress