Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:44

​7 të arrestuar për dyshim manipulimi

Prishtinë | 01/12/2013 19:56

(E plotësuar) Shtatë lëndë janë hapur dhe 8 persona janë arrestuar si të dyshuar për manipulim apo keqpërdorim të votës. Kështu tha koordinatorja për zgjedhje në Prokurorinë e Shtetit Laura Pula, në konferencën e katërt për media, mbajtur sot, që njëherësh ishte edhe e fundit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress