Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:20

​400 miliardë dollarë dëme për 7 vite luftë në Siri

Damask | 08/08/2018 19:04

Lufta që po zgjat për më shumë se shtatë vjet në Siri ka kushtuar rreth 400 miliardë dollarë, njoftuan sot Kombet e Bashkuara.

Vlerësimi i organizatës globale erdhi pasi më shumë se 50 ekspertë sirianë dhe ndërkombëtarë u takuan në Bejrut, organizuar nga Komisioni Ekonomik dhe Social i Kombeve të Bashkuara për Azinë Perëndimore (CESAO), njoftojnë mediat franceze.

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress