Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:09

​​Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Prishtinë | 12/01/2019 20:10

Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane.

Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe u rrëzua pranë qytetit Predik./KosovaPress/

Foto ilustrim

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress