Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 02:00

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Rruga ‘Gani Butka’ në kryeqytet mbyllet për qarkullim

Prishtinë | 13/08/2019 16:47

Komuna e Prishtinës njofton qytetarët se më datën 14 dhe 15 gusht, rruga “Gani Butka” do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve dhe sanimit të kanalizimit nga Kompania e Ujësjellësit Rajonal "Prishtina".

“Luten qytetarët që e qarkullojnë këtë rrugë, të bëjnë devijimin e rrugës gjatë këtyre dy ditëve. Ju faleminderit për mirëkuptim”, thuhet në njoftim.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress