Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.06.2019 02:00

​Sot fillon Skena UP

Prishtinë | 05/12/2013 07:49

100 filma nga vende të ndryshme të botës dhe 11 shfaqje nga 50 sa kanë konkurruar, do të marrin pjesë në edicionin e Festivalit e filmit Skena UP,I cili fillon nga sot deri më 11 dhjetor.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress