Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 11.12.2017 12:16

​Votohet marrëveshja ndërkombëtare për financimin e bujqësisë

Prishtinë | 06/12/2017 16:55

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar projektligjin Projektligjin për Ratifikimin e Marrëveshjes Financiare për financim shtesë për Projektin për bujqësi dhe zhvillim rural ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Asociacionit Ndërkombëtar për Zhvillim.

Për këtë projektligj kanë votuar 84 deputetë, ndërsa kundër nuk ishte asnjë dhe nuk kishte asnjë abstenim./KosovaPress/

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress