Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.01.2018 02:47

​Shoqëruese e tryezës suaj

Prishtinë | 14/02/2017 10:48

Që nga viti 2004, Kompania Fluidi merr licence ekskluzive për prodhimin e pijeve RC edhe në Kosovë, duke na sjell kështu magjinë e freskisë kudo.

Kanë kaluar 13 vite që kur pijet RC janë bërë pjesë e pandashme e përditshmërisë dhe tryezës sonë. Përbërësit e pijeve RC ndihmojnë në stimulimin e metabolizmit dhe përmirësimin e gjendjes emocionale, duke krijuar në këtë mënyrë energji dhe freski të menjëhershme.

Shijet fantastike si RC Cola, Rc Q, Rc Exotic, Rc Cola Neo, Bitter Lemon, Lemon Lime dhe Orange janë krijuar me kujdes të shtuar për të zvogëluar lodhjen mendore dhe fizike të njeriut.

“Ne vazhdojmë të punojmë më përkushtimin ma të madh për të nxjerrë më të mirën e mundshme për konsumatorët tanë besnikë” - thanë përfaqësuesit e kompanisë Fluidi.

Për shumë vite me radhë, Kompania Fluidi vazhdon të ju qëndroj besnik konsumatorëve duke ju sjellë cilësi dhe freski me brendin e pijeve RC.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress