Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 02:03

​Dhuroji dashni ushqimit me Floil

Prishtinë | 02/12/2017 11:56

Jeta është e mbushur me mijëra elemente që ëmbëlsojnë përditshmërinë tonë, duke nisur nga familja, shoqëria, pasionet apo aktivitetet e ndryshme relaksuese.

Pa marrë parasysh a jeni person që gjeni kënaqësinë në shoqërimin e më të dashurve apo e ndjeni rehatinë në qetësinë e vetmisë tuaj, asgjë nuk vlen po e patët barkun e zbrazët apo jo?

Nuk vlen asgjë edhe kur para jush keni një gatesë që nuk është e përgatitur me Floil, të parin vaj ushqimor të Kosovës. 
Floil është i përpunuar me shumë dashuri vetëm që ushqimet e juaja të kenë shije unike dhe të paharrueshme. Kjo mundësohet nga përbërja e vajit i cili është i mbushur me vitaminat K dhe E.
Përdorni vajin e Kosovës dhe dhuroji dashni ushqimit me Floil!

Temat:
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress