Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.08.2017 07:43

​Brezovica dhe Telekomi do të trajtohen me ligjin për investimet

Prishtinë | 15/02/2017 14:08

Brezovica, Telekomi i Kosovës, si dhe asete të tjera strategjike do të trajtohen me ligjin për investimet strategjike.

Këshu tha ministrja e Tregtise dhe Industrisë, Hykmete Bajrami gjatë takimit me përfaqësuesit Odës Ekonomike Amerikane./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress