Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.01.2018 12:39

​A&M MEGA OUTLET edhe në Pejë

Prishtinë | 31/10/2017 12:36

Të shtunën në Pejë do të hapet MEGAOUTLET-i më i ri dhe më i veçantë i këtij lloji në Kosovë.

Tashmë të gjithë kemi adresë për të gjitha gjërat të cilat na duhen, duke filluar nga lojërat për fëmijë, kozmetikë dhe aksesorë, si për fëmijë ashtu dhe për të rritur, dekorime për shtëpi e hoteleri, pajisje për dhoma gjumi, qëndrim ditor, dhoma të fëmijëve, higjienë, orendi e shumë artikuj të tjerë.

Lokali i A&M MEGA Outlet në Pejë gjendet në rrugën “Bekim Berisha” ose më saktësisht në ish-Kombinatin e Drurit dhe fillon në orën 12:00.

Gjatë këtij eventi do të ketë  pije, ushqim, muzikë (Makiato Band), dhurata për fëmijë, maskota, facepainting, etj.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress