Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:51

​Vazhdon kampanja më atraktive e vajit vendor, Floil

Prishtinë | 19/10/2018 11:50

Është duke vazhduar kampanja me atraktive për nder te 1vjetorit të vajit të parë vendor, Floil.

E ju konsumatorë të produktit të vetëm vendor në sektorin e vajit ju njoftojmë që për tu bërë pjesë e kësaj kampanje është shumë e letë; Vetëm përgatit ushqimin tuaj me Floil, fotografoj atë dhe publikoje në rrjetin tuaj social me shkrimin #Floil1vjet.

Kujdesuni që postimi të jetë publik dhe ju automatikisht bëheni pjesë e kampanjës së madhe Floil 1 vjet.

Kampanja me sloganin Gjithmonë me ty, është krijuar vetëm për një qëllim; që të shpërblej konsumatorët besnik të vajit Floil të cilët e bënë të mundur këtë një vjetor jubilar.

Floil feston ditëlindjen bashkë me ju!

Floil 1vjet!

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress